CZ Kontinuum Star Trek fan klub - www.kontinuum.cz

Všechno jednou končí, stejně tak i Scon...
Z minulých ročníků...
25. 11. 2010
Rozloučení s Sconem.
Nashledanou na STARconu!

Všechno jednou končí, stejně tak i Scon...

Je tomu již 5 let co jsme pro vás začali Scon připravovat. Mnoho měsíců v každém roce jsme se připravovali a organizovali, na Sconu jsme se vám snažili nabídnout nejen široké spektrum programu a zábavy, ale i prostor k setkávání se s přáteli. Scon skutečně byla akce pořádaná fanoušky pro fanoušky, nikdy jsme se nesnažili hrát si na nic jiného. Za těchto 5 dlouhých let se přirozeně mnoho změnilo - zestárli jsme, začali jsme pracovat či studovat, naše zájmy se posunuly trochu jinam, začali jsme být touto neustálou a nikdy nekončící organizací unaveni.

Zkrátka a dobře, ti z vás, kteří navštívili Scon 2010 měli tu čest navštívit poslední Scon svého druhu, další ročník již nebude. Proběhly debaty o tom, zda-li pokračovat a případně v jaké podobě, ovšem nakonec bylo rozhodnuto, že důstojný odchod do penze bude pro Scon to nejlepší.

Ale pro ty z vás, kterým se nechce v tomto termínu zůstávat doma, je tady i jedna dobrá zpráva! Jako přímý pokračovatel Sconu se bude ve stejném termínu konat con nový, tematicky stejně zaměřený, jen s obměněným organizačním týmem. Více zpráv ohledně této nové akce zvané STARcon najdete na www.star-con.cz.

Za celý organizační tým Sconu vám všem děkuji za podporu, které se nám od vás za ty roky dostalo. Věřte, že organizovat Scon nebylo lehké a vyskytlo se mnoho problémů, nesčetněkrát jsem s tím vším chtěl nadobro praštit již dávno, ale vždy jsem od vás, návštěvníků, dostal nový zápal do pořádání. Ovšem ani tento zápal nemůže přemoci zklamání a rozčarování, které zažívám když se podívám na českou conovou scénu, stejně tak mě nemůže vykoupit z celkové pořadatelské únavy. Scon jsem vždy pořádal rád, ovšem na jeho další pokračování již zkrátka nemám energii.

Užívejte si proto života jak nejlépe umíte a pevně doufám, že se s vámi v životě ještě potkám .-)

Za hlavní organizační tým

Aldy H. Watson
Hlavní pořadatel

P.S.
Budeme vám vděčni za jakékoli názory či případné připomínky (budou-li nějaké), které směřujte na sconový email info@scon.cz.
©2009 Scon.cz, Grafika - Samuel David Thorn